01.02.2023 De parochie

Parochiemiddag

Petrus Donders

Praat mee over de toekomst van onze Surinaamse gemeenschap:

Komt allen!!

Vorige week heeft het bestuur van de parochie van onze Surinaamse parochie zich gebogen over de vraag: hoe zien we de toekomst van onze geloofsgemeenschap? Wat zijn onze sterke kanten, wat kan beter? En voor welke uitdagingen staan we de komende jaren?

Het bestuur wil de uitkomsten van deze uitwisseling graag met u delen en is vooral benieuwd naar uw mening en idee├źn hierover. Daarom nodigen we u van harte uit voor een open dialoog tijdens een parochiemiddag op zondag 12 februari in onze kerk.

  • Datum: zondag 12 februari 2023
  • Tijd: 14:30 uur (aansluitend op de zondagsviering)
  • Plaats: Pax Christikerk (Mathenesserdijk 23, Rotterdam)

We hopen u allen te begroeten!

Namens het parochiebestuur, p. Michael-Dominique Magielse o.p.